Atribuită Cumpărare directă

Achizitie cabluri retea Patch UTP cat 5e:1m-50 buc, 10m-10 buc. Certificat de conformitate. Transport gratuit.

Număr anunț
DA25170773
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
Furnizor / câștigător
DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI 5168057)
Cod CPV
32422000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,40 RON
Valoare atribuită
302,40 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,40 RON

din 302,40 RON estimat