Atribuită Cumpărare directă

EMEKA MOUNTAIN H.IG.STR.2 BU 2 EMEKA PARADISE 3STR.24ROL BU 3 FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST BU 6 ESS CLIPBOARD DUBLU/DIV C BU 2 REZERVA MOP PT GALEATA CE BU 3 PLS MOP SINTETIC 105G (50 BU 5 ANJ SCAUN DIR PRIAM/CAPPU BU 1 UNI SCAUN DIR MONTREAL/NE BU 1

Număr anunț
DA25151113
Autoritate contractantă
COMUNA COSTULENI (CUI 4540631)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
989,09 RON
Valoare atribuită
989,09 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

989,09 RON

din 989,09 RON estimat