Atribuită Cumpărare directă

R1614 ARIPA TAVA CONGELATA=15.7KG*9.63; R0582 PIEPT PUI DEZOSAT TAVA CONGELAT=4.9KG*18.26; R1610 ARIPA CURCAN AMBALATA PUNGA=8.7KG*10.55; R0314 CASCAVAL CLASIC 250GR=18 BUC*10.64; R1654 PULPE PUI DEZOSATE CU PIELE TAVA CONGELATE=8.2KG*12.39;

Număr anunț
DA25134427
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 (CUI 29055454)
Furnizor / câștigător
GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI 5288797)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,61 RON
Valoare atribuită
625,61 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,61 RON

din 625,61 RON estimat