Atribuită
Cumpărare directă
furnizarea urmatoarelor materialelor de birotica si papetarie: hartie autocolanta A4 buc. 150, hartie copiator 50 buc, cor cu banda pelican 20 buc,Alonje 20 set. folie protectie documente set-5,dosar pvc cu sina 250 buc,, tus ştampila 3 buc,separatoare biblioraft set-5, pix albastru 30 buc, ordin deplasare buc1 lipici hartie buc 4biblioraft 50 buc
- Număr anunț
- DA25123214
- Autoritate contractantă
- COMUNA COLTAU (CUI 16384650)
- Furnizor / câștigător
- PAPER PLACE SRL (CUI 34477900)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.550,38 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.