Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CAZARE LA HOTEL - 7 NOPTI DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA / PERFECTIONARE CAZAREA SE FACE CU O ZI INAINTEA INCEPERII CURSULUI. Tarif cu TVA - 3210 Lei PERIOADA : 9-16 Februarie 2020 Poiana Brasov - Hotel Alpin - Camera Standard Plus , Hotel Silver Mountain - Camera Standard Plus 16-23 Februarie 2020 Sinaia - Hotel Carpathia - Camera Standard Plus 23-1 Martie 2020 Poiana Brasov - Hotel Alpin - Camera Standard Plus , Hotel Silver Mountain - Camera Standard Plus 1-8 Martie 2020 Sinaia - Hotel Carpathia - Camera Standard Plus 8-15 Martie 2020 Poiana Brasov - Hotel Alpin - Camera Standard Plus , Hotel Silver Mountain - Camera Standard Plus 8-15 Martie 2020 Baile Olanesti - Hotel Olanesti - Camera Standard Plus 15-22 Martie 2020 Sinaia - Hotel Carpathia - Camera Standard Plus 22-29 Martie 2020 Poiana Brasov - Hotel Alpin - Camera Standard Plus , Hotel Silver Mountain - Camera Standard Plus 29-5 Aprilie 2020 Sinaia - Hotel Carpathia - Camera Standard Plus / Baile Olanesti - Hotel Olanesti - Camera Standard Plus 5-12 Aprilie 2020 Poiana Brasov - Hotel Alpin - Camera Standard Plus , Hotel Silver Mountain - Camera Standard Plus 26-3 Mai 2020 Poiana Brasov - Hotel Alpin - Camera Standard Plus , Hotel Silver Mountain - Camera Standard Plus 3-10 Mai 2020 Sinaia - Hotel Carpathia - Camera Standard Plus 10-17 Mai 2020 Poiana Brasov - Hotel Alpin - Camera Standard Plus , Hotel Silver Mou

Număr anunț
DA25132278
Autoritate contractantă
Primaria comunei Curcani (CUI 3796926)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.057,14 RON
Valoare atribuită
3.057,14 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.057,14 RON

din 3.057,14 RON estimat