Atribuită Cumpărare directă

1 BATERII R 14 BUC 6 5.04 30.25 5.75 2 BEC ECONOMIC 55W BUC 1 31.09 31.09 5.91 3 PRIZA DUBLA ST SEDNA BUC 2 16.39 32.77 6.23 4 BATERII R6 BUC 6 3.03 18.15 3.45 5 PRELUNGITOR BUC 2 34.45 68.91 13.09 6 BEC PHILIPS MASTER BUC 5 12.61 63.03 11.97 7 SIGURANTA TRIFAZICA 16 A BUC 1 63.03 63.03 11.97 8 SIGURANTA TRIFAZICA 25A BUC 1 66.39 66.39 12.61 9 PRELUNGITOR 3 M BUC 1 21.85 21.85 4.15 10 ALIMENTATOR GLO-12V5A BUC 1 54.62 54.62 10.38 11 CABLU FTP ECRANAT 4X2AW BUC 1 285.71 285.71 54.29 12 BATERII R3 VARTA BUC 30 3.36 100.84 19.16 13 BATERII R6 VARTA BUC 36 3.36 121.01 22.99

Număr anunț
DA25143424
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI 12529456)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
957,65 RON
Valoare atribuită
957,65 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

957,65 RON

din 957,65 RON estimat