Atribuită Cumpărare directă

ROLE BUC;ARO H IG;ROLE ZEWA ;ALCOOL SANITAR;SAPUN PIELE SENS;DISP SAPUN;SACI MENAJ 240L;35L;40L;MANUSI S,M,L;DERO OZON;CLIN PISTOL;ARO DETRAT;NUFAR DETR;PEAK WC;IGIENIL;METRO COMPR DEZINF;MET UNIV;TABLETA SUMA D4;COS HARTIE;MOP BBC;TH MATURA INR/EXT

Număr anunț
DA25127138
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HOMOCEA (CUI 22800314)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900,10 RON
Valoare atribuită
1.900,10 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900,10 RON

din 1.900,10 RON estimat