Atribuită Cumpărare directă

file protectie Daco, capsator Novus, dosar incopciat 1/1, pix Twist it, agrafe 28mm, dosar sina, hartie copiator, biblioraft

Număr anunț
DA25127004
Autoritate contractantă
scoala gimnaziala vieSPESTI (CUI 25534110)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
827,44 RON
Valoare atribuită
827,44 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

827,44 RON

din 827,44 RON estimat