Atribuită Cumpărare directă

achiziție 500 buc măști de protecție de unică folosință, din hârtie, cu 2 pliuri, cu elastic conform referat de necesitate nr. 5046/25.02.2020

Număr anunț
DA25133132
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
35113410-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365 RON
Valoare atribuită
365 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365 RON

din 365 RON estimat