Atribuită Cumpărare directă

CHIT UNIV DE CUTIT 0,8KG ZWALUW 2BUC X8.3193 DISC DIAMANT CONTINUU 230MM KT08123 1BUC X 38.5714 DISC DEB.METAL/INOX 230X2X22 4014855101788 5BUC X 9.2437 DISC NOR-VULCAN METAL 230X1.9X22.23 10BUC X 8.8235 DISC NOR-VULCAN METAL 125X1.6X22.23 20BUC X 2.9412 SPACLU ELASTIC 40MM(50032) 2BUC X3.7815 SET SPATULA JAPONEZA(50110) 1BUC X7.4790

Număr anunț
DA25120957
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,53 RON
Valoare atribuită
263,53 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,53 RON

din 263,53 RON estimat