Atribuită Cumpărare directă

HDD SSD 480GB - 310.084

Număr anunț
DA25138468
Autoritate contractantă
COMUNA BARGAUANI (CUI 2612944)
Furnizor / câștigător
MAXX COMPUTERS SRL (CUI 14324031)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,08 RON
Valoare atribuită
310,08 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,08 RON

din 310,08 RON estimat