Atribuită Cumpărare directă

Golire -incarcare instalatie termica,inlocuire stut filetat sudabil 2 1/2",cot fonta 2 1/2",racord olandez 2 1/2", verificare proba presiune instalatie

Număr anunț
DA25143136
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
MONTAJTERM SRL (CUI 15589134)
Cod CPV
45232141-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat