Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea a 10 bucati tobogan drept 3,5 m, din fibra de sticla, cu transportul inclus in pret.

Număr anunț
DA25149247
Autoritate contractantă
PUBLISERV SA (CUI 9126534)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
37500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.310 RON
Valoare atribuită
9.310 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.310 RON

din 9.310 RON estimat