Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INTERNET, TELEFONIE FIXA TIP TELVERDE SI SERVICII TV IN PERIOADA APRILIE - DECEMBRIE 2020 (9 LUNI). CONFORM CONTRACT SERVICII PENTRU ANUL 2020.

Număr anunț
DA25124522
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.063,48 RON
Valoare atribuită
15.063,48 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.063,48 RON

din 15.063,48 RON estimat