Atribuită Cumpărare directă

BAGHETE STERILE PENTRU DISPERSIA INOCULULUI - din polistiren alb. Au profil curbat pentru a evita deteriorarea suprafeţei mediului de cultură. Ideale pentru dispersia inocului. Sterilizate cu oxid de etilena. Lungimea totală 149mm, lungimea bazei : 40mm. Ambalate a câte 5 bucăţi. 100 buc./set

Număr anunț
DA25139511
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
744,19 RON
Valoare atribuită
744,19 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

744,19 RON

din 744,19 RON estimat