Atribuită Cumpărare directă

Hartie igenica rola mare.Hartie igenica rola mare – hartie alba,100% celuloza,in 2 straturi, diametru +- 21 cm,lungime minim 150 m,portionata, pentru dispencer. ambalat in bax

Număr anunț
DA25124287
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI 14056826)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
33771000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.000 RON
Valoare atribuită
13.000 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.000 RON

din 13.000 RON estimat