Atribuită Cumpărare directă

Lotul contine cf of 1698/25.02.2020. - Pipete Serologice 5 ml(200pipete/set) Pipete serologice 10 ml(200pipete/set) Orice produs care nu corespunde,va fi returnat furnizorului,acesta avand obligatia de a-l inlocui in max.3 zile, fara cheltuieli suplimentare.Toate produsele trebuie sa respecte legislatia si standardele europene in vigoare. Termenul de valabilitate al produselor nu trebuie sa fie mai mic de 80% din perioada totală de valabilitate.

Număr anunț
DA25154971
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340,89 RON
Valoare atribuită
340,89 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340,89 RON

din 340,89 RON estimat