Atribuită
Cumpărare directă
Contract multianual pentru internet pentru 5 locatii de MetroNET cu banda de 40Mbps/100 Mbps; 59 € / luna/locatie contract pe 3 ani. Pret total lunar 295 euro fara TVA 1 EURO = 4.7834 Lei pe o perioada de 36 luni pentru aplicarea programului comunitar WiFi4EU
- Număr anunț
- DA25143270
- Autoritate contractantă
- COMUNA GAGESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 3552050)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.799,60 RON
- Valoare atribuită
- 50.799,60 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.