Atribuită
Cumpărare directă
Lichid concentrat destinat curatarii si dezinfectiei suprafetelor si dispozitivelor medicale. Eficacitate bactericida, fungicida (C. albicans),virucida (incl. HIV, HVB, HCV). Testat in conformitate cu standardele EN13727, EN13624, EN13697, EN14476. Producator - Dr. Schumacher (Germania). Aviz MS: 4437BIO/02/12.24 mai putin
- Număr anunț
- DA25134620
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA IALOMITA (CUI 4365247)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285,76 RON
- Valoare atribuită
- 285,76 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.