Atribuită Cumpărare directă

Achizitie "Benzina Premium fara Pb,Euro5" pe baza de carduri.Contractul se va incheia pe perioada 01.04-31.12.2020, pentru un consum lunar de 210 litri, pentru doua autoturisme, conform situatiei atasate.

Număr anunț
DA25168888
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09132100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.164,80 RON
Valoare atribuită
8.164,80 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.164,80 RON

din 8.164,80 RON estimat