Atribuită Cumpărare directă

Pentru UM 01028 Ghimbav- materiale curetenie conform oferta la anuntul ADV1130996 Pentru UM 01107 Brasov- materiale curetenie conform oferta la anuntul ADV1130996 Pentru UM 01119 Brasov- materiale curetenie conform oferta la anuntul ADV1130996 Pentru UM 01700 Brasov- materiale curetenie conform oferta la anuntul ADV1130996

Număr anunț
DA25127140
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.316,55 RON
Valoare atribuită
4.316,55 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.316,55 RON

din 4.316,55 RON estimat