Atribuită Cumpărare directă

Prestatorul se obliga sa realizeze, pe perioada de valabilitate a contractului, toate activitatile tehnice necesare intretinerii si mentinerii in stare de functionare a pompei de caldura, instalatiilor de racire si incalzire, ventilatie si sanitare aflate la punctele de lucru si sediile autoritatii contractante.

Număr anunț
DA25133681
Autoritate contractantă
COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
Furnizor / câștigător
MOTO INSTAL SRL (CUI 10570157)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat