Atribuită Cumpărare directă

Servicii de pregatire continua a personalului de paza conform art.44, pct. 4 din HG 301 din 2012 actualizata. Programa de pregatire continua este pusa la dispozitie de Inspectoratul General de Politie pentru a fi valorificata in procesul pregatirii agentilor de securitate. Programul de perfectionare include 20 de ore de pregatire continua inclusiv a pregatirii practice si 2 ore necesare evaluarii finale pentru 472 de agenti de securitate ai DPSTimis

Număr anunț
DA25135567
Autoritate contractantă
DIRECȚIA DE PRESTĂRI SERVICII TIMIȘ (CUI 12397649)
Furnizor / câștigător
DZN SECURITY SERVICES SRL (CUI 32823927)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76.860 RON
Valoare atribuită
76.860 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76.860 RON

din 76.860 RON estimat