Atribuită Cumpărare directă

Furnizare Imprimanta laser monocrome pentru Primaria Modelu Judetul Calarasi. Imprimanta laser monocrome HP 107a, A4

Număr anunț
DA25144345
Autoritate contractantă
COMUNA MODELU (CUI 3966354)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,29 RON
Valoare atribuită
235,29 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,29 RON

din 235,29 RON estimat