Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant maini 500 ml - 100 buc; Manusi de unica folosinta 100 buc/cutie - 5 cutii - 250 perechi

Număr anunț
DA25127532
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.265 RON
Valoare atribuită
1.265 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.265 RON

din 1.265 RON estimat