Atribuită Cumpărare directă

SOLUTIE MICELARA PREMIUM BIODERMA H20 500 ML.

Număr anunț
DA25159367
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
33711400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,90 RON
Valoare atribuită
579,90 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,90 RON

din 579,90 RON estimat