Atribuită Cumpărare directă

PIEPT PUI DEZOSAT FARA PIELE SPATE PUI PULPE PUI INFERIOARE CU OS PULPE PUI SUPERIOARE CU OS GATURI CURCAN CARNE TOCATA PORC

Număr anunț
DA25171368
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI 6697870)
Cod CPV
15113000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
765,01 RON
Valoare atribuită
765,01 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

765,01 RON

din 765,01 RON estimat