Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: Format 34 x 24 cm,lipit si cusut la cotor,interior hartie offset 70 gr/mp,coperta din carton de lega... mai departe

Număr anunț
DA25136138
Autoritate contractantă
COMUNA COMANESTI (CUI 14889001)
Furnizor / câștigător
NORD IMPRESA S.R.L. (CUI 37928584)
Cod CPV
42512510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.516 RON
Valoare atribuită
2.516 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.516 RON

din 2.516 RON estimat