Atribuită
Cumpărare directă
Termen de livrare de la data finalizării achiziției prin SEAP: Maxim 4-5 zile lucrătoare. Operatorul economic va prezenta avize de specialitate (de exemplu: aviz pentru produse biocide eliberat de Ministerul Sanatatii) pentru consumabilele/dezinfectantele ofertate
- Număr anunț
- DA25138976
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului - Judetul Constanta (CUI 4515760)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.373,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.373,20 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.