Atribuită Cumpărare directă

Serviciul de monitorizare cu interventie, a obiectivelor - BCPI Miercurea Ciuc - BCPI Odorheiu Secuiesc - BCPI Gheorgheni - parter - BCPI Gheorgheni - etaj - BCPI Toplita - OCPI Miercurea Ciuc .Pretul total este de 695,10 lei (TVA inlus).

Număr anunț
DA25167362
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA HARGHITA (CUI 9709805)
Furnizor / câștigător
TEHNO SISTEM ALARM SRL (CUI 24136833)
Cod CPV
79711000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.841,20 RON
Valoare atribuită
5.841,20 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.841,20 RON

din 5.841,20 RON estimat