Atribuită
Cumpărare directă
NrCrt Marfa UM CANT 1 Salam Vara Kg 0,54 2 Branza proaspata de vaci Kg 10 3 Muschi Tiganesc Extra 0,4 kg vid Kg 1,11 4 PULPA PORC FARA OS congelata Kg 16,33 5 UNT DE MASA 65% 200 gr Buc 1 6 Smantana 900 gr-20 % grasime Buc 6 7 Piept pui dezosat fara piele congelat Kg 14,7 8 Crema de branza Almette Buc 8 9 Oua consum Buc 60
- Număr anunț
- DA25172793
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "EMIL GARLEANU (CUI 3346999)
- Furnizor / câștigător
- SALTEMPO SRL (CUI 3119988)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 957,54 RON
- Valoare atribuită
- 957,54 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.