Atribuită Cumpărare directă

Ulei Castrol 10W-40 bidon 4L - Descriere: Ulei pentru motoare in 4 timpi, Producator Castrol.

Număr anunț
DA25182336
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
COSMA INSTALATII SRL (CUI 16392563)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
983,20 RON
Valoare atribuită
983,20 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

983,20 RON

din 983,20 RON estimat