Atribuită Cumpărare directă

Verificare si incarcare stingatoare tip G2pret 26.00 lei/buc. Nota : Piesele de schimb se tarifeaza separat. La cerere se ofera toata gama de echipamente PSI. Verificare si incarcare stingatoare tip P6 = 28.00 lei/buc NOTA: La cerere se ofera toata gama de stingatoare si echipamente PSI Piesele de schimb se tarifeaza separat. Verificare stingatoare cu pulbere tip P2 = 12,00lei/buc NOTA: . La cerere se ofera toata gama de stingatoare si echipamente PSI. Piesele de schimb se tarifeaza separat

Număr anunț
DA25183144
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
TEHNO STING COMPANY S.R.L. (CUI 32971141)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.092 RON
Valoare atribuită
1.092 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.092 RON

din 1.092 RON estimat