Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE MENTENANTA LUNARA CENTRALA TELEFONICA DE TIP NEC SV 9100 CU 200 POSTURI SI RETEA TELEFONIE, PENTRU PERIOADA 01.05.2020- 31.12.2020. Mentenanta include : o revizie generala, interventie rapida la cerere, Asigurarea unei centrale de schimb in perioada de raparatie, in cazul in care depasesc 5 zile. Valoare contract: 8 luni x 488 ron + tva
- Număr anunț
- DA25183907
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL ORADEA (CUI 17071723)
- Furnizor / câștigător
- HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
- Cod CPV
- 50334130-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.904 RON
- Valoare atribuită
- 3.904 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.