Atribuită
Cumpărare directă
Cartus compatibil Samsung SCX 3400 - 3 buc x 50 lei, cf ref 2815/20.02.2020-Cimitir Eternitatea; Cartus laser compatibil Brother L2512 - 3 buc x 80 lei, cf ref 2837/20.02.2020 - RU, Salarizare; Cartus Laser compatibil Canon MF 237 - 3 buc x 34 lei, cf ref 3461/02.03.2020-Secretariat
- Număr anunț
- DA25176190
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 492 RON
- Valoare atribuită
- 492 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.