Atribuită
Cumpărare directă
Informare obtinere aviz de gospodarire a apelor pentru obiectivul Forare puţ pentru alimentare cu apa .Informarea va fi publicata saptamanal, timp de doua sapatamani consecutive, respectiv in datele de 27.02.2020 si 05.03.2020. Informare obtinere acord de mediu pentru obiectivul Forare puţ pentru alimentare cu apa. Informarea va fi publicata in data de 27.02.2020.
- Număr anunț
- DA25135030
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
- Furnizor / câștigător
- JURNAL MEDIA TOP S.R.L. (CUI 30373990)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,26 RON
- Valoare atribuită
- 151,26 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.