Atribuită Cumpărare directă

cabanos 14x21.70, kaizer 8x26.30, coaste afumate 16x16.00, carnati 14x20.40, toba 8x14.00, sunca presata 9x21.00, pastrama 8x23.00,

Număr anunț
DA25159314
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.548 RON
Valoare atribuită
1.548 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.548 RON

din 1.548 RON estimat