Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia cuprinde: -1 buc. placă personalizată cu denumirea instituției și stema României 80/90 cm; -3 buc. stema României 61/45 cm. Produsele vor fi realizate conform descrierii si vor respecta prevederile Legii nr. 102/1992 privind stema ţării şi sigiliul, cu completarile si modificările ulterioare.
- Număr anunț
- DA25145014
- Autoritate contractantă
- CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
- Furnizor / câștigător
- BASORELIEF SIMBOL S.R.L. (CUI 36188720)
- Cod CPV
- 39294100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.