Atribuită
Cumpărare directă
Studiul de audibilitate are ca obiectiv stabilirea cerințelor de dimensionare a sistemului de înștiințare-alarmare al unui UAT, de dezvoltare și completare a celui existent, în vederea asigurării alarmării oportune a populației pentru evitarea surprinderii în cazul unor situații de urgență. Studiul va fi elaborat conform exigentelor legislative in vigoare si va respecta OMAI 1259/2006 cu modificarile si completarile din 14.01.2020.
- Număr anunț
- DA25148016
- Autoritate contractantă
- Comuna Colelia (primaria Comunei Colelia) (CUI 17467699)
- Furnizor / câștigător
- MANGH SISTEM S.R.L. (CUI 36170235)
- Cod CPV
- 71335000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.