Atribuită Cumpărare directă

Aparat fitness intindere- 1 buc Echipamentul poate fi folosit de doua persoane in acelasi timp. Inaltime: 1656 mm , latime: 390 mm , lungime : 1934 mm Suprafata de siguranta : 3390 x 4930 mm. Aparat fitness trepte-1 buc Echipamentul este destinat unui singur utilizator. Inaltime: 1440 mm , latime: 580 mm , lungime : 1150 mm Suprafata de siguranta : 3580 X 4130 mm

Număr anunț
DA25166439
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI 27280093)
Furnizor / câștigător
DFS CENTER GRUP SRL (CUI 14866091)
Cod CPV
37441200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.605 RON
Valoare atribuită
13.605 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.605 RON

din 13.605 RON estimat