Atribuită Cumpărare directă

NU PREZINTA IMPACT NEGATIV ASUPRA MEDIULUI INCONJURATOR!

Număr anunț
DA25183071
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
BARIL FORTE SRL (CUI 26076380)
Cod CPV
09132100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188,55 RON
Valoare atribuită
188,55 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,55 RON

din 188,55 RON estimat