Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Pret UM Cantitate DOMESTOS Professional Pine Fresh 5L BUC 4; MNFPRGBLACK-L Manusi examinare, nitril, BLACK, L, nepudrate, 100 buc/pac PAC 1; Odorizant pisoar, Mango, 2 buc/set SET 30; CIF Profesional pentru vase Extra Strong 5L BUC 4; Caserola dreptunghiulara PET capac ermetic-atasat 100buc/pac -250 gr PAC 2 ; Detergent pentru curatat covoare si mochete, pet 5L, "side profesional" BUC 1 ; RAPIDO super floor shine, 5L BUC 2 ; CIF Professional CREAM LEMON 2L BUC 6 RAPIDO forte grill,750g BUC 3; MNFPRGBLACK-M Manusi examinare, nitril, BLACK, M, nepudrate, 100 buc/pac 4
- Număr anunț
- DA25173589
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L. (CUI 21610575)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.494,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.494,82 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.