Atribuită
Cumpărare directă
MERE KG 30*3.211; BANANE KG 18.50*5.504; MORCOVI KG 10*2.752; PATRUNJEL KG 5*5.504; PATRUNJEL VERDE 10*1.376; TELINA KG 5*5.504; LAMAI KG 2.50*6.424; CEAPA KG 5*2.752; VARZA KG 5*2.294; RPOSDII KG 2*6.420; CARTOFI KG 25*2.752; PERE KG 9*5.963; PRUNE USCASTE KG 5*16.514; TAITEI DE CASA BUC 10*2.752; DROJDIE BUC 6*1.102 OUA BUC 180*0.367, VARZA MURATA KG 18*5.046
- Număr anunț
- DA25178509
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 744,68 RON
- Valoare atribuită
- 744,68 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.