Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 10 10400703 249 KG SMN D=2.0MM 3,80 20 10403093 1 SAC CIMENT HEIDELBERG CEM II 42,5R - 40 KG 18,42 30 10700879 1 SAC CM9 ADEZIV CERESIT INT 25KG 16,96 40 11143878 2 CUT FAI ALBA 10000 25X40 CM 24,79 50 10504873 1 BUC PT ECO PREMIUM PRIZA DUBLA SHUKO (18) 5,55 60 11146665 2 BUC COS PEDALA RATTAN 12 L 44,03
- Număr anunț
- DA25174891
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU VITICULTURA SI VINIFICATIE (SCDVV) IASI - ACTIVITATE ECONOMICA (CUI 3418718)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.149,55 RON
- Valoare atribuită
- 1.149,55 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.