Atribuită
Cumpărare directă
PACHET 1 CONSUMABILE DE LABORATOR: 5170401 STERIPLAN® Petri Dishes - Placi Petri STERIPLAN din sticla Soda-lime. Autoclavabile. Dimensiuni: 40 x 12 mm. 10 buc/pachet. Producator DWK Life Sciences Pachet 4 79.20 DRAI-055-001 "USCATOR STICLARIE - 55 pozitii. Uscator pentru sticlaria de laborator Material : metalic, acoperie PVC Poate fi montat pe perete sau direct pe masa Include o tava pentru colectarea apei Inaltime : 650 mm. Latime : 360 mm. . Dimensiune tava : 360 x 360 mm. Producator Labbox" Buc 1 181.10 WPPF-100-1K0 "HARTIE CANTARIRE PRAT DUMAS Hartie pentru cantarire, gama Prat Dumas, 100% celuloza. . Forma patrata. Potrivit pentru industria alimentara. Hartia este potrivita pentru cantarirea oricarei substante. Suprafata: 25 g/m². Lungime: 100 mm. Latime: 100 mm. Bucati per set: 1000 de bucati. Producator Labbox" Set 1 73.54 "QLDS-110-100 " "Hartie de filtru PRAT DUMAS pentru uz general, filtrare lenta Eficienta pentru filtrarea particulelor mici ( precipitate ) Continut maxim de cenusa : 0,06%. Echivalent cu Whatman 5. Diamteru :110 mm. Greutate specifica :100 g/m². Dimeniune pori : 2 - 3 µm. Grosime : 200 µm. Cantiate: 100 rondele/cutie Producator Labbox " Cutie 1 30.21 "QLDS-150-100 " "Hartie de filtru PRAT DUMAS pentru uz general, filtrare lenta Eficienta pentru filtrarea particulelor mici ( precipitate ) Continut maxim de cenusa : 0,06%. Echivalent cu Whatman 5 Diametru : 150 mm. Greutate specifica :100 g/m². Dimeniune pori : 2 - 3 µm. Grosime : 200 µm. Cantiate: 1
- Număr anunț
- DA25172552
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 680,05 RON
- Valoare atribuită
- 680,05 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.