Atribuită Cumpărare directă

Capac pentru camine de vizitare, Clasa D 400, rotund, ECOTOP, fara ventilatie, cu garnitura de amortizare, cu dispozitiv de blocare cu arc din otel inoxidabil, capac din fonta, rama din fonta, inaltimea ramei: 100 mm; Capac pentru camine de vizitare, Clasa D 400, ECOTOP, rotund, cu ventilatie, cu dispozitiv de blocare cu arc din otel inoxidabil, cu garnitura de amortizare, inaltimea ramei: 100 mm, capac din fonta, rama din fonta; Capac pentru camine de vizitare, Clasa B 125, rotund, capac si rama din fonta, inaltime rama 80 mm, fara ventilatie.

Număr anunț
DA25173481
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Furnizor / câștigător
Meierguss Sales & Logistics GmbH & Co.KG (CUI 815226556)
Cod CPV
44423750-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.138,50 RON
Valoare atribuită
28.138,50 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.138,50 RON

din 28.138,50 RON estimat