Atribuită Cumpărare directă

Masina de spalat industriala profesionala 36 kg - WED 36 - Centrifugare MARE-CONFORM SPECIFICATII TEHNICE ATASATE DESCRIERI

Număr anunț
DA25180707
Autoritate contractantă
SCOALA NATIONALA DE PREGATIRE A AGENTILOR DE PENITENCIARE TG. OCNA (CUI 4278060)
Furnizor / câștigător
ROMCLEAN IMPORT SRL (CUI 7432570)
Cod CPV
39713200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.453 RON
Valoare atribuită
50.453 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.453 RON

din 50.453 RON estimat