Atribuită Cumpărare directă

livrarea se face comform comenzii telefonice

Număr anunț
DA25182750
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL SADOVEANU BACAU (CUI 29144012)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI 14327259)
Cod CPV
15112130-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.580 RON
Valoare atribuită
1.580 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.580 RON

din 1.580 RON estimat