Atribuită Cumpărare directă

Cod producator: CF210X/CRG-731HBKCN Nume produs: CF210X/CRG-731HBKCN SPECIFICATII TEHNICETip Cartus: Cartus Tip Compatibilitate: Cartus 100% Nou Tehnologie: Toner Culoare: Black Capacitate (pag): 2400 Tip Echipament: Printer/MFP Echipamente: HP Color LaserJet Pro 200 M251N, Color LaserJet Pro 200 M251NW, Color Laserjet Pro 200 M276N, Color Laserjet Pro 200 M276NW Canon LBP 7100CN, LBP 7110CW, MF 8230CN, MF 8280CW, MF623CN, MF628CW

Număr anunț
DA25114749
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
STAR OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 25018143)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260 RON
Valoare atribuită
260 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260 RON

din 260 RON estimat