Atribuită Cumpărare directă

Lot 1 “ Consumabile birou TC "– FICPM Cantitati si specificatii tehnice conform invitatiei de participare Nr. 4244/18.02.2020

Număr anunț
DA25114729
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,42 RON
Valoare atribuită
268,42 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,42 RON

din 268,42 RON estimat